Fırça Tarak Setleri

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Chicco Fırça ve Tarak Seti Mavi

rating
39,50 ₺

Bebek Fırça Tarak seti  ile bebeğinizin saçını zorlamadan tarayabilirsiniz. Fırçanın doğal yumuşak kılları ve tarağın yuvarlak uçlu dişleri  bebeğin&n..

Chicco Fırça Ve Tarak Seti Pembe

rating
41,90 ₺

Bebek fırça ve tarak seti ile bebeğinizin saçını zorlamadan tarayabilirsiniz. Fırçanın doğal yumuşak kılları ve tarağın yuvarlak uçlu dişleri  bebeğin hassas cildi için idealdir. Her ikisinin de kolayca ve güvenle tutulabilen geniş sapları ..

Chicco Konak Tarağı

rating
20,50 ₺

Sık dişli konak tarağı.Yuvarlatılmış uçlar.Uçları yuvarlatılmış sık dişli Chicco Konak tarağı ile bebeğinizin saçındaki konakları baş derisine zarar vermeden temizleyebilirsiniz. Kullanımı: Bebeğinizin başındaki konakları tarak yardımı ile ..

Nuk Kıl Fırça Tarak Seti Mavi

rating
29,90 ₺

* Bebeğinizin hassas kafa derisi için ekstra yumuşak doğal kıl fırça ve yuvarlatılmış uçlu tarak olmak üzere ideal bir bebek bakım setidir. * Fırça tarak seti rahat kavrama için özel dizayn edilmiş tutma sapı bulunur. * Günlük saç..

Nuk Kıl Fırça Tarak Seti Sarı

rating
29,90 ₺

* Bebeğinizin hassas kafa derisi için ekstra yumuşak doğal kıl fırça ve yuvarlatılmış uçlu tarak olmak üzere ideal bir bebek bakım setidir. * Rahat kavrama için özel dizayn edilmiş tutma sapı bulunur. * Günlük saç bakımı için idealdir. ..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)